Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

28.1.2018

Fenka po naší Becky - Bernadette de Molay čeká štěňátka!! Hledáme pro jejich majitelé aktivní duše, které mají chuť se psem pracovat a věnovat mu určité množství času. Díky skvělému krevnímu spojení a zajímavému rodokmenu, zejména ze strany Bernadette předpokládáme, že se v první půlce března narodí štěňátka s vyrovnaným exterierém a ovladatelnou povahou.

beruna-elin-zelena-ok-ok-centr.jpg

 

 

 

 

 

barres-de-molay.jpg

 

Možná právě Vaše fenka hledá našeho Barrese na krytí ;-) Pište na: jklouparova@gmail.com nebo volejte na 777 256 608!

 

 

13.7.2014

Úspěšně za sebou máme bonitaci větší části psů "de Molay" z béčkového vrhu. Tedy nyní již máme další dva chovné plemeníky, které tímto nabízíme ke krytí fen:

Barres de Molay - A68 Oh P1 Xv55,1 Xf108,8, DKK A(0/0), DLK 0-0, DM N/N

Baltazar de Molay - A68 Of P1 Xv54,4 Xf106,6, DKK A(0/0), DLK 0-0

Více informací najdete v menu, v seznamu chovných psů de Molay.

S Barresem jsem navíc úspěšně během jara absolovala dvě zkoušky, a to:

Zkoušku vytrvalosti psa I. (40 km) v čase 3,33 hod.

Zkoušku pomocného psa BH s počtem bodů 50.

Na další zkoušky se začínáme pomalu připravovat.

 

23.2.2014

Barres se zúčastnil další výstavy, tentokrát v Brně DUO Cacibu. Šli jsme pouze na neděli, rozhodčí byla paní Márová a odnesli jsme si známku Výborný. To stejné s námi absolvovala i Bernadette de Molay se stejným výsledkem, známkou Výborná. Socializační příprava na dubnovou bonitaci probíhá čím dál lépe. I všechny ty "nepřátelé" ve vlčím kožichu začínáme zvládat lépe a lépe... A abyste si nemysleli, nespíme na vavřínech a pomalu cvičíme na jaro na třetí zkoušku...

 

 

 

14.2.2014

 

AMELLY SOPHIA DE MOLAY PORODILA PRVNÍ ŠTĚŇÁTKA POD SVOJI CH.S. YZENGRIN. VÍCE INFORMACÍ NA http://www.yzengrin.wbs.cz/ NEVÁHEJTE A REZERVUJTE SI ŠTĚŇÁTKO Z TOHOTO VYROVNANÉHO A KLIDNÉHO SPOJENÍ, DOKUD JE MOŽNOST!

 

yzengring.jpg

 

 

23.1.2014

Novinky z našeho vlčího světa přicházejí tak rychle, že je nestíháme aktualizovat.

Nejlepší aktuální zprávou je, že jediná fenka z vrhu A po naší Becky - Amelly Sophia de Molay čeká vlastní štěňátka!!! Více na jejich stránkách: http://www.yzengrin.wbs.cz/

Dále nám přišly výsledky DKK i DLK i od Gaska (Bona) de Molay, jako všichni ostatní sourozenci má absolutně zdravé nohy A (0/0). K tom Bernadette a Baltazar dostali výsledky DM testů, Bernadette není přenašečem výsledek je tedy N/N, Baltazarův výsledek je N/DM.

S Barresem jsme se zase ukázali na cvičáku, ověřit si, že jsou naše výkony stále ucházející a skutečně mi udělal velkou radost.. cvičil velmi dobře. Do jara dopilujeme a hurá na další zkoušku. Co nejdříve rovněž nahraju aktuální fotky, aby bylo vidět, jak nám vlci kvetou do krásy.

 

02.12.2013

Včera jsme se zúčastnili výstavy DUO CACIB NITRADOG, kde náš Barres de Molay získal hodnocení ve třídě otevřené V1,CAC! Udělal nám tím obrovskou radost! Jeho sestra Bernadette s paničkou vyběhala rovněž ve třídě otevřené hodnocení V1, CAC, res. CACIB! Velký úspěch na závěr výstavní sezóny nás neskutečně potěšil!

 

dscn1396.jpg

 

 

24.11.2013

Čerstvě doplněny informace o štěňatech z vrhu A. K tomu i pár fotek. Jednotlivě si je můžete prohlédnout ZDE.

Nově také doplněn odkaz v menu Chovní psi de Molay, více čtěte ZDE.

 

27.10.2013

Tento týden byl plný dobrých zpráv! Kromě skvělých výsledků DKK a DLK nám přišly výsledky testování na DM obou našich vlků Becky i Barrese. Jejich výsledky jsou perfektní a nejsou přenašeči této nemoci! Tedy výsledky jsou N/N!!

Současně dnes 27.10.2013 Barres složil svoji druhou zkoušku a to ZZO s 51 body (z celkového počtu 60) a zkoušku splnil s hodnocením "prospěl výborně" včetně speciálních cviků. Jsme na něj hrdí a budeme makat na tom, abychom na jaře mohli pokračovat k dalšímu úspěšnému složení náročnější zkoušky...

 

21.10.2013

Dnes nám přišly výsledky rentgenů dysplazie kyčelních a loketních kloubů, tedy DKK i DLK našeho Barrese de Molay. Obojí má A (0/0), tedy pro ty, kteří nevědí co to znamená, jeho kyčle i lokty jsou naprosto zdravé! Stejný výsledek mají sourozenci Baltazar, Bernadette i Bellis. Současně zdravé kyčle a lokty mají potomci z vrhu A. Becky svým štěňatům dává jen zdravé nohy :-)

Současně jsme doplnili info k potomkům z vrhu B:

Nové info a fotky o Bellis de Molay naleznete zde

Nové info a fotky o Bernadette de Molay naleznete zde

Nové info a fotky o Baltazarovi de Molay naleznete zde

Nové info a fotky o Gaskovi (Bonu) de Molay naleznete zde

Nové info a fotky o Benjaminovi de Molay naleznete zde

Nové info a fotky o našem Barresovi de Molay naleznete vlevo v menu nebo zde

 

4.10.2013

Pokračujeme aktualizací některých složek. Nyní se můžete nově podívat na podrobnější informace nejenom o naší Becky a Barresovi (menu vlevo), ale také o dvou štěňatech z vrhu B, kteří brzy oslaví druhý rok. Informace o Baltazarovi najdete zde a o jeho sestře Bernadette si můžete počíst zde. Brzy doplníme informace a fotky i dalších sourozenců.

1.10.2013

Lehce upravujeme design stránek a plníme externí fotogalerii. Současně také doplníme více informací nejenom o naší Becky a Barresovi, ale také o potomcích Becky z vrhu A i B.