Jdi na obsah Jdi na menu
 


Becky z Kamenaček


Svodový kód: A61OfR1P1

Bonitační kód: A61OhP1  

DKK: A (0/0)

DM: N/N

Naše Becky se narodila 24.11.2004 v chovatelské stanici z Kamenaček, v úžasné rodince Šestákových, kteří všem svým vlčím "kofolkám" (chápej štěně) dali do vínku jen to nejlepší. Její matka je Heňa Kysucká hviezda a otec Kairo od Úhoště. 

 

dscn0371.jpg

POVAHA BECKY:

Becky je energická a velmi živá fenka. Má ráda veškeré aktivity, které může provádět se svojí smečkou. S přibývajícím věkem se její energie vyrovnává klidu, který vyžaduje, což s výchovou syna Barrese bývá občas pořádný oříšek.

Dřív jsme se aktivně zajímali o výstavy, bohužel Becky to až tak moc nebavilo, proto jsme si s velkým úspěchem vychodili ohodnocení res. CAC a výstavy jsme přenechali jiným.


Naprosto jistě víme, že již jiného psa, než Československého vlčáka  nechceme. Jsou o tolik jiní, než NO, čehož jsme si vědomi a proto nám tolik imponují! Jsou originální, zábavní, tvrdohlaví, přemýšlející, přátelštví, věrní a hlavně jsou naši!

ZKOUŠKY:

Becky ve svých dvou a půl letech úspěšně složila zkoušku ZOP, což bylo vrcholem, který si pro ní Ondra přál a ostatní cviky pošlunosti, stopy atd. děláme sami pro vlastní zábavu.
 

VÝSTAVY: 

Speciální výstava ČsV Jevišovice  18.9.2005 - Výborná /Bognárová/

Mezinárodní výstava psů Brno 10.2.2007 - Velmi dobrá /Němec/

Mezinárodní výstava psů České Budějovice 19.4.2008 - Výborná /Jančík/

Klubová výstava ČsV Jevišovice 10.5.2008 - výborná, res.CAC /Tomešková/

Národní výstava psů Mladá Boleslav 19.7.2008 - výborná /Ridarčíková/

Mezinárodní výstava psů DUOCACIB Brno 7.2.2009 - výborná /Štefik/